Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, importstämplar, höjd ca 15 cm

Fyllda, ljuspipor med bucklor

864436

2021-01-15