Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): "Fata Morgana", signerad Albert Johansson, 31/90, färgetsning, bladmått ca 100x75 cm

864448

2021-01-16