Meissen lövformade fat

Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat
Meissen lövformade fat

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

MEISSEN, mindre fat, 6 st., porslin, Tyskland, 1800-talets andra hälft, lövformade, polykrom dekor av fåglar, detaljer i guld, längd ca 12 cm

2.a sortering, nagg

864458

2021-01-16