Klubbat för:
3 800 SEK
1 500 SEK
MEISSEN, mindre fat, 6 st., porslin, Tyskland, 1800-talets andra hälft, lövformade, polykrom dekor av fåglar, detaljer i guld, längd ca 12 cm
2.a sortering, nagg
864458
2021-01-16