Jemt Olov Person

Jemt Olov Person
Jemt Olov Person
Jemt Olov Person
Jemt Olov Person
Jemt Olov Person
Jemt Olov Person

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JEMT OLOV PERSON (1871-1947): 2 st kåsor, snidat lackerat trä, signerade Jemt Olov Orsa, längd ca 15 cm.

Något bruksslitage efter ålder.

864463

2021-01-25