Gripsholm glasservisdelar, Kosta

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIGURD PERSSON, "Gripsholm", glasservisdelar, Kosta 1970-tal, bestående av 3 vinglas, 12 cylinderformade ölglas, 18 snapsglas, 22 starkvinsglas, rikligt slipad dekor, signerade Kosta, höjd 13, 13,5, 15,5 och 16 cm

864480

2021-01-16