Klubbat för:
500 SEK
1 500 SEK
BORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd ca 68, 100x70 cm
Lös skiva, smärre ytskador o torrsprickor
864485
2021-01-16