Berthoud fickur
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BERTHOUD, damfickur, 18 k guld, 1700-talets slut, Frankrike, Paris, spindelgång, emaljerurtavla, 2 färgat guld, baksida med emaljrester, diameter 4 cm, vikt ca 40 g, oädel keja medföljer
Ej testad, SAV garanterar ej funktionen, tavla och baksida med emaljskador
864510
2021-01-16