Berthoud fickur

Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur
Berthoud fickur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERTHOUD, damfickur, 18 k guld, 1700-talets slut, Frankrike, Paris, spindelgång, emaljerurtavla, 2 färgat guld, baksida med emaljrester, diameter 4 cm, vikt ca 40 g, oädel keja medföljer

Ej testad, SAV garanterar ej funktionen, tavla och baksida med emaljskador

864510

2021-01-16