Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1930-tal, art deco, träram bemålat i tegelrött samt svart, genombrutet krön, ca 34x66 cm

Bruksslitage, mindre stötmärken kring ram

864512

2021-01-17