Skål tallrikar KIna
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKÅL, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i emaljfärger, diameter ca 21/ 18/ 23 cm
Kuntoraportti
Smärre kantnagg, lagad skål och tallrik
864521
Päivämäärä:
2021-01-15