Lampskärm tiffanystil
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LAMPSKÄRM, flerfärgat glas samt delvis med cabochonslipning, dekor med trollsländor, tiffanystil, troligen omkring 1950/60-tal, tenndetaljer, diameter 32 cm
Enstaka sprickor/lagningar förekommer
864535
2021-01-15