Skulptur Afrika

Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika
Skulptur Afrika

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR/MASK, Bedu, Elfenbenskusten, 1900-tal, bemålat trä, höjd ca 182 cm

Slitage

864536

2021-01-17