Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKULPTUR/MASK, Bedu, Elfenbenskusten, 1900-tal, bemålat trä, höjd ca 182 cm
Slitage
864536
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här