Mask Afrika
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
MASK, Songye Kongo, 1900-tal, skuren i trä, kalkad och svärtad yta samt bast och rep, höjd med bastdelen ca 90 cm
Kuntoraportti
Nagg, slitage
864537
Päivämäärä:
2021-01-17