Bordslampa Asea

Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea
Bordslampa Asea

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASEA, bordslampa, 1940-tal, mässingsfot, läderlindat skaft, opalinkupa, undersida märkt E 1229, höjd 47 cm

Bruksslitage senare läderlindad

864542

2021-01-16