Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASEA, bordslampa, 1940-tal, mässingsfot, läderlindat skaft, opalinkupa, undersida märkt E 1229, höjd 47 cm
Bruksslitage senare läderlindad
864542
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här