Kurt Carendi olja på duk

Kurt Carendi olja på duk
Kurt Carendi olja på duk
Kurt Carendi olja på duk
Kurt Carendi olja på duk
Kurt Carendi olja på duk
Kurt Carendi olja på duk

Klubbat för:

750 SEK

1 200 SEK

KURT CARENDI (1905-1971): Flickor, signerad Carendi, olja på duk, 50x60 cm

864560

2021-01-16