Sidebord 1960-tal

Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal
Sidebord 1960-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDEBORD, omkring 1960-tal, teakfanér, fyra lådor samt skjutdörrar med innanförliggande hyllplan, utdragsskiva, höjd ca 71 cm, 115 x 42 cm

repor, jack, märken, borrat hål på baksida

864563

2021-01-17