BALJFÅTÖLJ

BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ
BALJFÅTÖLJ

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BALJFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stomme i mahogny, dekor med egyptiserande kvinnohuvuden samt fleuroner i mässing, sitthöjd ca 48, bredd 60, rygghöjd 87 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skador på textil klädsel, märken och repor på trästomme

864564

2021-01-17