Lennart Rosensohn blandteknik

Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik
Lennart Rosensohn blandteknik

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), Barberaren i Marakesh, signerad och daterad 71, blandteknik, ca 28x20 cm

864571

2021-01-16