Josef Petersson litografi

Josef Petersson litografi
Josef Petersson litografi

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

JOSEF PETERSON (född 1976): Amazon, färglitografi, signerad och numrerad 4/49, bladmått ca 59,5x42 cm, oramad

864573

2021-01-16