Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -87, färglitografi, 180/385, motivmått ca 31x39 cm
864574
2021-01-16