K.A Pehrsson färgligorafi

K.A Pehrsson färgligorafi
K.A Pehrsson färgligorafi
K.A Pehrsson färgligorafi
K.A Pehrsson färgligorafi

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -87, färglitografi, 180/385, motivmått ca 31x39 cm

864574

2021-01-16