Fåtölj Altto för Adea
Closed
2021-01-16
864578
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ELINA ALA-MONONEN, " Altto", fåtölj, Adea, 2000-tal, ben i ek, helklädd, med armlappar och kudde, märkt Adea, sitthöjd ca 42 cm
Smärre bruksslitage