Catorex herrarmbandsur

Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur
Catorex herrarmbandsur

Klubbat för:

1 400 SEK

1 200 SEK

CATOREX, armbandsur, gulddoublé, 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, boettnr. 1124, originallänk, diameter 39,7 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor

864604

2021-01-16