Rene Lalique skål

Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål
Rene Lalique skål

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RENE LALIQUE, skål, Frankrike, 1900-talets första del, signerad R Lalique, no 320. ?, diameter ca 13 cm

864608

2021-01-16