Citizen herrarmbandsur

Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur
Citizen herrarmbandsur

Klubbat för:

3 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

CITIZEN, armbandsur, stål, ca 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, kronograf (flyback), refnr. 67-9119, originallänk, viklås, diameter 38 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, kronograf med defekt nollställning, bruksslitage

864612

2021-01-16