Citizen herrarmbandsur
Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CITIZEN, armbandsur, stål, ca 1970-tal, automatisk, mineralglas, dag, datum, kronograf (flyback), refnr. 67-9119, originallänk, viklås, diameter 38 mm
Zustandsbeschreibung
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, kronograf med defekt nollställning, bruksslitage
864612
2021-01-16