Steiff nallebjörn

Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn
Steiff nallebjörn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEIFF, nallebjörn, 1920-30-tal, stoppad gul plysch, knapp i örat, lämgd ca 13 cm

Ett öga ej original, kraftigt slitage , nysydd nos

864617

2021-01-16