Ètienne Baudet gravyr

Ètienne Baudet gravyr
Ètienne Baudet gravyr
Ètienne Baudet gravyr
Ètienne Baudet gravyr
Ètienne Baudet gravyr
Ètienne Baudet gravyr

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRAVYR, av Ètienne Baudet (1638-1711), efter Nicolas Poussin, "Heroiskt landskap", 1800-tal, ca 61x78 cm

Fläckar och slitage

864627

2021-01-16