Andreas Wargenbrandt skulptur gjutjärn
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, svartpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, höjd ca 33 cm
Kuntoraportti
864629
Päivämäärä:
2021-01-18