Andreas Wargenbrandt skulptur gjutjärn

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, svartpatinerat gjutjärn, monogramsignerad och daterad 2016, höjd ca 33 cm

Kuntoraportti

864629

Päivämäärä:

2021-01-18