Seto leksaksbuss

Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss
Seto leksaksbuss

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

AB SKOGLUND & OLSON, buss, 1920-30-tal,(midre modellen) Seto, stomme i rödlackerat gjutjärn, kromade hjul i metall, märkt "Seto 116", längd ca 11,5 cm

Slitage

864631

2021-01-16