Bindmössa

Bindmössa
Bindmössa
Bindmössa
Bindmössa
Bindmössa
Bindmössa
Bindmössa
Bindmössa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BINDMÖSSA, tidigt 1900-tal, handbroderad dekor, siden, framtill med stycke, bredd ca 19 cm

Fläckar, mindre hål, lösa sömmar, slitage

864651

2021-01-18