Butlerklocka Peter Tereszczuk

Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk
Butlerklocka Peter Tereszczuk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

800 SEK

RINGKLOCKA, sk butlerklocka, Peter Tereszczuk, (1875-1963) brons, signerad samt gjutarstämpel, tidigt 1900-tal, längd ca 9 cm

Bruksslitage

864665

2021-01-18