Vikskärm Kina

Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina
Vikskärm Kina

Klubbat för:

50 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIKSKÄRM, 2-delad, Kina, 1900-talets mitt, skuren dekor, med infällda sidenbroderier, höjd ca 140, total längd 116 cm

Skador, avslag

864685

2021-01-18