Golvvas cloisonné

Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné
Golvvas cloisonné

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GOLVVAS, cloisonné, Japan, 1900-talets mitt, balusterformad, dekor av fåglar bland prunus, höjd 150 cm

Skador

864689

2021-01-18