Lockurnor Sang de Boeuf
Valmis
2021-01-18
864695
| Korkein tarjous | 20 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LOCKURNOR, 2 st., snarlika, Kina, 1900-tal, ovoid form, oxblodsglasyr, höjd ca 30-32 cm, träsocklar medföljer (en med skada)
Smärre slitage