Lockurnor Sang de Boeuf

Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf
Lockurnor Sang de Boeuf

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOCKURNOR, 2 st., snarlika, Kina, 1900-tal, ovoid form, oxblodsglasyr, höjd ca 30-32 cm, träsocklar medföljer (en med skada)

Smärre slitage

864695

2021-01-18