Tillbaka till katalog

Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur

Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur
Sjöö Sandström Royal Steel herrarmbandsur

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

Beskrivning

SJÖÖ SANDSTRÖM, armbandsur, Royal Steel, 1990-tal, automatisk, safirglas, datum, cal ETA 2824, läderarmband med viklås, diameter 37 mm

Konditionsrapport

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

864699

Datum:

2021-01-24