Bordsarmatur Japan Meiji Satsuma

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, porslin, Japan, Meiji (1868-1912), Satsuma, dekor av kartuscher med figurscener, total höjd ca 63 cm

Nagg, skador, retuscher, borrad

864704

2021-01-18