Pennor 3 st
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
PENNOR, 3 st, bestående av Parker 51 resevoirpenna i burgundy färgat fodral, Cross ball point pen silverfärgat randmönstrat fodral made in Ireland samt Cross ball point pen randmönstrat förgyllt fodral 1/20 12KT gold filled made in U.S.A, längd ca 132-138 mm
Bruksskick. SAV garanterar ej funktionen.
864738
2021-01-24