Figur Kina 1900-tal

Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal
Figur Kina 1900-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

FIGUR, porslin, Kina, 1900-tal, med Ling-zhisvamp och persika, symboler för långt liv, höjd ca 30 cm

Nagg, lagning

864749

2021-01-18