Fat på fot Kina 1800-tal

Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal
Fat på fot Kina 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT PÅ FOT, 2 st., porslin, Kina, 1800-talets slut, polykrom dekor, ett med sigillmärke, diameter ca 16-27 cm

Slitage, smärre nagg och tillverkningsdefekter

864751

2021-01-18