Stig Lindberg tekoppar

Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar
Stig Lindberg tekoppar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG LINDBERG, "Pynta" (1962-1965), Gustavsberg, bestående av 4 st tekoppar med fat, höjd ca 5,5 cm, ett extra fat medföljer

Bruksslitage, missfärgning, en kopp med lagning

864753

2021-01-18