Barockljusstakar 1700-tal
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, barock, 1700-tal, brons, balusterformad stam på rund fot, fot med otydlig stämpelsignatur, höjd ca 21,5 cm
Åldersrelaterat slitage, ngt sneda, stötskador, märken, en fot med lödning
864754
2021-01-24