Barockljusstakar 1700-tal

Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal
Barockljusstakar 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, barock, 1700-tal, brons, balusterformad stam på rund fot, fot med otydlig stämpelsignatur, höjd ca 21,5 cm

Åldersrelaterat slitage, ngt sneda, stötskador, märken, en fot med lödning

864754

2021-01-24