Regissörstolar

Regissörstolar
Regissörstolar
Regissörstolar
Regissörstolar
Regissörstolar
Regissörstolar
Regissörstolar
Regissörstolar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REGISSÖRSSTOLAR, 3 st, 1900-talets andra hälft, stomme i lövträ, sits och rygg i grön textil, sitthöjd ca 46 cm

Åldersrelaterat slitage, fläckar, solblekt tyg

864757

2021-01-17