Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄGARE, STOP, 3 dlr., tenn, 1800-talets början, höjd ca 11-14 cm
Bristningar, slitage, stötskador
864758
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här