Tenn 1800-tal

Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal
Tenn 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, STOP, 3 dlr., tenn, 1800-talets början, höjd ca 11-14 cm

Bristningar, slitage, stötskador

864758

2021-01-18