Hans Bergström, taklampa, Ateljé Lyktan

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

HANS BERGSTRÖM, taklampa, Ateljé Lyktan, 1940/50-tal, teak och mässing, 6 ljuspunkter, längd ca 105 cm

Smärre sitage, repor och fläckar, ej funktionstestad

864760

2021-01-24