sideboard

sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD/BOKHYLLA, 1960-tal, alm, 3 lådor samt skåplucka med hyllplan, ca 143x 28 höjd ca 84cm

bruksslitage

864762

2021-01-18