Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

2 400 SEK

2 500 SEK

SKÅP, 1950-tal, brickmärkt Hugo Troeds, mahogny med tre dörrar, hyllplan ca 147x41 höjd ca 116

bruksslitage

864768

2021-01-18