Edvard Kindt-Larsen, sideboard, Säffle möbelfabrik
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SIDEBOARD, 1960-tal, teak, fronten med två skåp, inredning med hyllor, höjd 58cm, 125 x42 cm
Kuntoraportti
bruksslitage
864769
Päivämäärä:
2021-01-18