Stolar gustaviansk stil
2021-01-17
864771
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, sitthöjd ca 45 cm
Smärre åldersrelaterat slitage