sideboard

sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard
sideboard

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, fronten med två skjutdörrar , inredning med hyllor, 4 lådor höjd 71 cm, 183x42 cm

bruksslitage

864773

2021-01-18