Bordslampa Sarsaparilla Deco Designs

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

SARSAPARILLA DECO DESIGNS, bordslampa, i form av ett flygplan, 1970-tal, stomme i vitmetall, kupa i vitt frostat glas, ej märkt, höjd ca 25, längd 35 cm

Bruksslitage, repor, märken, glaset sitter lite löst

864777

2021-01-18