Bordslampa Sarsaparilla Deco Designs
Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
SARSAPARILLA DECO DESIGNS, bordslampa, i form av ett flygplan, 1970-tal, stomme i vitmetall, kupa i vitt frostat glas, ej märkt, höjd ca 25, längd 35 cm
Bruksslitage, repor, märken, glaset sitter lite löst
864777
2021-01-18