Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPOR, "Elidus Kuben", 2 st, 1960-tal, plast samt metall, höjd ca 40 cm

Ej funktionstestade, bruksslitage, klistermärken samt rester

864780

2021-01-18